Apie klauskateisto.lt

Klauskateisto.lt yra visuomeninis projektas, skirtas patirtimi, mokslu ir logika pagrįstoms civilizuotoms diskusijoms žmonių gyvenime svarbiais klausimais. Projekto iniciatoriai ir administratoriai yra visuomenės atstovai - ateistai, nesusiję su jokia išorine organizacija.

Projekto pavadinimas pasako, kad šioje svetainėje į klausimus atsako ateistai. Ateistas yra žmogus, kuris netiki kuriuo nors konkrečiu dievu ir apskritai visais dievais pagal standartinį apibrėžimą. Ateistais iš tikro esame kiekvienas, nes mes juk netikime Dzeusu, Toru ar kitais senovės dievais, tiesiog ateistai žengia dar vieną žingsnį ir neturi (ar atsisako) tikėjimo tuo paskutiniu dievu. Neturint išankstinių nusistatymų ir prietarų galima pažvelgti į pasaulį šviesiomis akimis ir bandyti atrasti tiesą. Ne visų klausimų atsakymai yra žinomi - tokiais atvejais reikėtų būti kukliais, priimti atsakymą - "Nežinau" ir nenuleidžiant rankų toliau ieškoti.

  • Klausimą užduoti gali bet kas, tai gali būti ir anonimas, neprisiregistravęs asmuo.
  • Atsakant į klausimus mes nesiremiame autoritetais, todėl leidžiame į klausimus atsakyti bet kuriam prisiregistravusiam asmeniui - ateistui. Ši svetainė vadinasi "Klausk ateisto", todėl administracija pasilieka teisę moderuoti atsakymus, kurie buvo atsakyti ne ateistų.
  • Leidžiame komentarus ir balsavimą "už" ar "prieš".
  • Kiekvienas gali klysti ar atsakyti nežinodamas visos informacijos, todėl mes skatiname atsakymų redagavimą ir tobulinimą.
  • Rašant naują klausimą, rekomenduojame peržvelgti egzistuojančių klausimų sąrašą tam, kad išvengtumėte besidubliuojančių klausimų.
  • Klausimai turi būti aiškūs ir nepažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų - t.y. juose negali būti nepagrįstų kaltinimų ir įžeidinėjimų.

Tikimės, kad klausimai, diskusijos ir atsakymai leis susimąstyti ir rasti priimtinus atsakymus bei jais remiantis gyventi pilnavertį gyvenimą.

175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
733,325 vartotojų