paklausė 2012 Rgp 10 anonimas
redaguotas 2012 Rgp 10 ateistas

1 Atsakymas

+1 balsas
Veiksmažodžio "reikia" panaudojimas šiame klausime yra keistas. Paprastai reikėjimas kyla iš žmogaus. Kam kitiems žmonėms reikia ateistų?... O kam reikia tikinčiųjų? Kam reikia kitų žmonių iš viso? Žmonės ir tuo pačiu ateistai egzistuoja nepriklausomai ar jų kam nors reikia ar nereikia.
atsakytas 2012 Rgp 10 Kestas
redaguotas 2012 Rgp 10 Kestas
Aš sakyčiau taip - geriau tikintis skeptikas nei ateistas neskeptikas :)

Mano nuomone, yra svarbiau būti labai žingeidžiu, ir visą laiką bandyti aiškintis, kas yra tiesa, o kas ne. Šiuo atveju tai ir yra skeptikas. Tikintis skeptikas nėra taip blogai, nes skeptikas mėgsta diskutuoti ir ieškoti tiesos. Būtų ateistu nėra prasmės, jei nesi skeptikas. Pailiustravimui pasakysiu taip - koks skirtumas, jei netiki, kad yra Jėzus ir Dievas, jei tiki, kad dantų pasta 3d white yra kažkuo ypatinga. Skeptikas šiuo atveju atpažins marketinginį triuką, o ateistas ne skeptikas gal ir patikės, o tai tik ves į gilų mišką, iš kurio kelio nėra
"Aš sakyčiau taip - geriau tikintis skeptikas nei ateistas neskeptikas" nežinau ką gero galima išvesti iš to palyginimo, nebent tai, kad skeptikas yra geriau nei ne skeptikas. "Geriau" yra subjektyvus žodis, priklauso nuo to kam geriau ir kokioje situacijoje.
Absoliutus skeptikas neegzistuoja. Kiekvienas žmogus yra skeptiškas kažkuriose srityse ir neskeptiškas kažkuriose kitose. „Tikintysis skeptikas“ yra ne joks skeptikas savo tikėjimo srity.
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,759 vartotojų