Jei Dievas egzistuoja, tai tikėdamas į jį tu pateksi į dangų, jei jis neegzistuoja tai nieko neprarasi. Jei Dievas egzistuoja, bet tu į jį netiki, tai pateksi į pragarą. Tai gal geriau tikėti ir apsidrausti nuo patekimo į pragarą?
paklausė 2012 Geg 4 anonimas

5 Atsakymų

+2 balsų
Tai vien todėl, kad patikėsiu kažkurio dievo egzistencija pateksiu į dangų? :) Galiu išskerst be gailesčio 200 žmonių ir visiškai dėl to nesigailėti... Ir pateksiu į dangų? :)

O be to - kaip žinoti kurio dievo egzistencija reikia patikėti? Jahvės? Alacho? Perkūno? Dzeuso?

Ar įmanoma prisiversti tikėti tuo ko nėra? Pavyzdžiui, jeigu sakyčiau - jei tikėsi rožiniais vienaragiais - pateksi į vienaragių rojų (ten bus labai gerai). Jei ne - į beragių pragarą (ten bus labai blogai). Ar jau patikėjai vienaragiais? Ne? Kodėl? Juk tikėdamas nieko neprarasi! Gali tik laimėti "bilietą" į vienaragų rojų :)
atsakytas 2012 Geg 5 Mindaugas Šimkus
+1 balsas
atsakytas 2012 Geg 5 Ignas Raudonius
+1 balsas
Manau, kad tikėdama dievą prarasčiau labai daug – sveiką protą ir gyvenimą.
atsakytas 2012 Geg 5 Themis
Truputį drąsu implikuoti, kad tikintieji Dievu neturi sveiko proto ir gyvenimo. Ypač kai panelė pati tikite narkotiniais kliedesiais apie darnią gamtą ir komunas
Na, jūs manęs nė kiek nepažįstate ir mano įsitikinimų nežinote, todėl ne jums mane kritikuoti. ;)
Tačiau atrastumėte meilę, gailestį, supratimą ir visai kitokį gyvenimą:)
O kas sakė, kad aš neturiu meilės, gailesčio ir, tuo labiau, supratimo? Man panašiau, kad religingieji šito neturi, tiek žiūrint į praeities įvykius, tiek į šiandieną.
0 balsų
Klausime tiek daug nepamatuotų prielaidų, kad nėra prasmės atsakinėti. Pirmai pradžiai, miręs žmogus tiesiog supūva nepriklausomai nuo tikėjimo.
atsakytas 2012 Geg 21 Sejanus
0 balsų
Juk tikėjimas nėra toks dalykas - maždaug ėmiau ir patikėjau. Kad kažkuo patikėtum, mažų mažiausiai reikia įrodymų.
atsakytas 2013 Bir 17 anonimas
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
751,045 vartotojų