Kaip užduoti klausimą ir gauti atsakymą šiame saite, jeigu administratoriui, dėl jo įsitikinimų nepalankūs ir nepatogūs atsakymai trinami. Kaip kad ir šitas bus ištrintas... Suprantu, kad tai paskutinė galimybė išsilaikyti su savo įsitikinimais - t.y negirdėti kitokios informacijos, bet juk tiesa egzistuoja nepriklausomai nuo individo įsitikinimų ir tokiu būdu savęs neapsaugosi.
paklausė 2012 Geg 13 anonimas
redaguotas 2012 Geg 15 ateistas
Atsiprašau, bet turėsiu pakeisti tavo klausimą, pakeičiant "kaip" į "Kaip", kad klausimas būtų gramatiškai taisyklingas.

2 Atsakymų

+2 balsų
Ši svetainė vadinasi "Klausk ateisto", todėl čia privilegija atsakyti į klausimus yra suteikiama ateistams. Jeigu leistume į klausimus atsakyti ir tikintiesiems, tai svetainės tema nebetektų prasmės.

Bet kokiu atveju, galimybė pasisakyti yra suteikiama visiems, nes visi gali klausti klausimus ir rašyti komentarus.

Aišku, pasiliekama teisė redaguoti svetainės turinį, kad jis būtų taisyklingas kalbiniu požiūriu, pagarbus kitiems, ir atitiktų Lietuvos Respublikos įstatymus.
atsakytas 2012 Geg 15 ateistas
Kitokio atsakymo negali tikėtis, kai jau pačioje svetainės anotacijoje skelbiama, kad čia yra vien ribotumas, baimė, prietarai ir jokios galimybės objektyvumui, jau nekalbant apie kažkur ten minėtą "tiesą" trumpai sakant "norime virti savo sultyse ir būti savim petenkinti".

Tik reikėtų turėti drąsos pripažinti savo ribotumą ir nekalbėti skambiais lozungais, kaip kad "Lietuvos Respublikos įstatymai", nes būtent jie skelbia, kad niekas negali būti diskriminuojamas dėl tame tarpe ir religinių įsitikinimų, pagarbą kitiems, nes būtent kitiems nerodoma pagarba nuslepiant nuo jų alternatyvią nuomonę ir juos apgaudinėjant, skelbiant, kad gali gauti atsakymus, bet nepasakant, kad prieš tai jie bus peržiūrėti ir atrūšiuoti ar tinkami.
Tad nors ir įpraasta ateistų tarpe mėtytis skambiomis fracėmis, reikėtų nepamiršti, kad tiesos nesakymas yra melas. Reikėtų nepamiršti, kad nederėtų savintis ir "mokslo" paramos kaip kad svetainės anotacijoje, nes būtent dėl ateistų ribotumo mokslas dažnai negali atskleisti faktų teorijų arba meluoja siekiant paremti melagingas teorijas - kaip tarkim evoliuciją, didyjį sprogimą ir pan.
Ir galiausiai ar nederėtų pasižiūrėti iš kur jūsų ribotumas kyla? ir ar būtent tai nebus vadinama religija?
Pasisakyti šioje svetainėje yra privilegija, o ne teisė. Todėl ji gali būti atimta ir tai netraktuojama kaip diskriminacija. Panašūs standartai taikomi laikraščiuose ir kitose internetinėse svetainėse. Panašiu būdu netikintysis negalės parašyti straipsnio ar atsakymo į klausimą tikinčiųjų laikraščiuose ar svetainėse. Todėl jūs taikote dvigubus standartus, ir jie yra nepagrįsti.

Mes suprantame, kad šioje svetainėje užduodami klausimai ir pateikiami atsakymai dažnai yra kontraversiški. Skirtingi žmonės gali turėti skirtingas ar net priešingas nuomones ir žinias kiekvieno iš jų atveju. Todėl šios svetainės idėja yra atsakyti į klausimus taip, kaip atsakytų netikintieji (ateistai).

Alternatyvių atsakymų galima rasti kitose internetinėse svetainėse atliekant paiešką Internete. Tokiu būdu lankytojai gali rasti pilną spektrą atsakymų į jiems rūpimus klausimus.
Manau tamsta tiesiog nesuprantate šios svetainės paskirties.
+1 balsas
Sveikinu, tau sėkmingai pavyko užduoti klausimą, o ką tik netgi gavai atsakymą ;) Nuoširdžiai sveikinu :)
atsakytas 2012 Geg 14 vyge
Gali būti kad gavau ne vieną atsakymą, bet kiti buvo ištrinti - kaip kad madinga. bet jieko - ne pirmas ir ne paskutinis - uoliai trina ir lryto ateistas blogeris ir pan. Kaip kitaip apsaugosi savo kiautą?
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
733,122 vartotojų