paklausė 2012 Geg 8 anonimas
Nebijo žmonės ten savo sielą palkti įnėjus į vidų. Rastai povilo sako, kad te ne tokie dievai ,o titanai neva. Pinigai byra, dirbt nereikia, ko daugiau reikia gudragalviams miškuose.
Merkinės piramidės zekai suprato, kad geras dalykėlis. Jie gauna šimtatūkstantines neapmokestinamas pajamas.Be to atsiranda tokių tinginčių skaityti net povilių raštus.  pastarieji  geria remia, didina turtus dievams arba velniams titanams. Kad ten titanai pasakoja poviliukas .Įrašas joutūbėjė: merkinės "poviliukas".

3 Atsakymų

+6 balsų
Klausimas tikriausiai susijęs su ,,stebuklingai pagijimais". Įdomu kiek iš tų atvėjų buvo išgydytos genetinės ligos arba atstatytos prarastos galūnės, t.y. ligos/sužeidimai kurių negalima atitaisyti su antibiotikais, vaistais, medicininėm priemonėm, taip pat kurių negali pats žmogaus kūnas išgydyti. Paprasčiausiai patiklūs žmonės atvyksta tikėdamiesi kažkokio pagerėjimo, dėl didelio troškimo susikuria pagerėjimo efektą, o grįžus namo viskas būna kaip pradžioje. Visa šia tematiką apibendrinantis video: http://www.youtube.com/watch?v=OQnI4eoSvwo
atsakytas 2012 Geg 8 Rob
redaguotas 2012 Geg 8 Rob
gerai pasakyta :)
tie titanai česukų lazdų metalo piramidiej užvožtoj nuo dievo- būrėjų ambasada , kuri turi net priešbiblijinius raštus, savą Merkinės piramidės vožtuvas, ratai burtininkų naudojami, širdis, prieš sveto konecą turieja būt kažkokie titanai satanai Merkinėijiės pyramydiėj. tuntai visokių burtininkų privisą, česukų piramidija anų ambasada. pravilnai rašo : ; Viską pasako ir parodo apie Merkinės piramidiją trys kryžiai jatubėje. Čia parodyta, kad nukryžiavotas kryžius su meile(širdim), balandis( šventoji dvasiė) ir trikampis arba viską matančioji Dievo akis. Ar to maža, kad pamatytume, kas slypi Česukų valdose po baisiais kryžiais. Jie man net šurpą kelia... ; mažu ir tep, dievas tur ką veikti prieš konecą swetų be pyramydijės. titanai ty veizi in mus durnus ratuos cvetnuos.
MERKPIRAMIDIEJE

minmi devai Titanai

Povilo raštuos aprašomi deva titãnai [gr. Titanes], sen. graikų vyresniosios kartos dievai – Gėjos (Žemės) ir Urano (Dangaus) sūnūs;
kovojo su Dzeusu dėl valdžios;
pralaimėję buvo nublokšti į Tartarą.

KAIP KRIKŠČIONIŲ MINIMI Šv. rašte POŽEMIN IŠMESTI DEMONAI.
Fiziniame plane tikriausia veikia ta pseudopiramidė.Žinoma su perspektyva slopinti jutimus su savihipnoze... labai pavojingas žaidimas, jei vėliau liga išlenda paviršiun. pasąmonė nekūria gynybos, nes tupi info, kad jau išgydyta. Beje , teko tokių ligoniukų sutikti po intervencijų su panašiais objektais, gydymosi pas raganius ...
Iš Povilo biblijos- kas yra devas(ištrauka)

: Povilas Žėkas rašo:”Tėvo egzistencija jūsų žemišku supratimu apibrėžiama kaip liepsnojančioji. Dievas Tėvas jums atrodytų, jeigu jūs jį pamatytumėte, kaip liepsningasis ugnies kamuolys….” :” “Kurdami mūsų Aukščiausiąjį – Dievą Tėvą, jie įterpė į Jį ne tik kuriantįjį (gėrio), bet ir griaunantįjį (blogio) pradą. Griaunančiojo prado tikslas – užgniaužti kuriantįjį pradą bei sugražinti mūsų Kūrėją atgal į titanų priklausomybę.” „Apie titanus sužinojau dėl to, kad domėjausi paties mūsų Dievo Tėvo prigimtimi. Titanai sukūrė būsimąjį visatų sistemos kūrėją – mūsų visų Dievą Tėvą – ir suteikė jam laisvės kūrybai. Kaip jau minėta, mums nežinomos esybės – titanai, susiliedamos pagimdė asmenį, kuris tapo visatų sistemos kūrėju ir valdovu..“ TITANAI YRA KRIKŠČIONIŠKAI KALBANT DEMONAI ARBA ANTIKRISTAI. Titanai iš istorijos: Atsiradimas: iš infointerneto •Titanai yra gimę iš pirmosios vampyrės – Titanės, Lilith. •Titanų tėvai dažniausiai būna Demonai. •Titanai gali gimti tada, kai jų abudu tėvai yra Titanai, arba tada, kai motina yra Titanė, o tėvas labai senas vampyras.


Stebėtojas

Pažystami vežė sergantį tėvuką į tuos pragaro vartus. Lauke pasakojo išrikiuota juodosios keramikos vazos į kurias dedama didelės sumos už įėjimą, atsieit savanoriškos aukos.
Tačiau vos grįžo namo, kadangi tėvukas buvo labai tikintis, jam nepadėjo piramidė ir vos tik pasiekė lovą, numirė.
TAS POVILAS    


AR JIS NESERGA?

Povilas Čėkas "Man buvo leista žinoti, kad egzistuoja ne viena visata. Dievas Tėvas yra visatų sistemos kūrėjas bei valdovas. Tačiau viskas tuo tikrai nesibaigia. Dievas Tėvas turi savo kūrėjus, o šie savo ir t.t. Kita vertus, mums aktualus tik ryšys su mūsų Kūrėju. Jo gimdytojai, kurie simboliškai vadinami titanais, mums yra absoliuti paslaptis. Apie titanus suž inojau dėl to, kad domėjausi paties mūsų Dievo Tėvo prigimtimi. Titanai sukūrė būsimąjį visatų sistemos kūrėją – mūsų visų Dievą Tėvą – ir suteikė jam laisvės kūrybai. " Gilė Niekada neturėjau noro nei apsilankyti, nei domėtis povilo piramide. Bet atsitiktinai paskaičiau jo motinos rašinėlį pavadintą knyga. Parašyta motiniškai šiltai, romantiškai. Tada pasidomėjau pačiu povilo mokymu. Nei cituosiu nei aiškinsiu, bet man aišku: tai puolusių angelų tarnas, medžiojantis mažatikius, kenčiančius, kad per apsilankymą piramidėje ir šiokius tokius trumpalaikius poveikius pririštų žmonių sielas prie puolusių angelų ir amžiams pražudytų jų sielas - paaukotų nelabiesiems. Jei pastebėjote povilas vengia žodžio Dievas jis sako"mano dvasinis šaltinis", dar gražiau jis drįsta teigti , kad Dievo pradai yra du gėris ir blogis!!!!!!!Išvada - povilas, naivuoliu apsimetęs piktųjų dvasių tarnas. Saugokitės ir kitus saugokie.


 Piramidvelniui
merkinės .Ar esi turėjęs stabmeldiškų daiktų, traukiančių šėtoną? (pvz., velnio, svetimų dievų figūrėlės, Buda, skarabėjus – reinkarnacijos simbolis Egipte, šėtono simbolis – Belzebubas („musių valdovas“), Ozyris, indų dievybių figūrėlės, afrikietiškos kaukės (susijusios su kulto apeigomis), maginių savybių turintys daiktai, piramidės, Horo piramidė, mandalos, spiritistų duoti daiktai, jing jang, anch (ankh; Nilo raktas) ženklai, pranašo akis, OM ženklas, Horo akis, kiti įtartini ženklai, dažnai esantys ant suvenyrų arba bižuterijos iš egzotiškų kraštų, Tolimųjų Rytų, Afrikos, indiški smilkalai (skirti konkrečioms dievybėms), kiti smilkalai, lempelės ir kulto reikmenys, visi daiktai, įskaitant ir drabužius, iš indiškų parduotuvių, kimono, kiniškos vėduoklės (pagal Feng Šui, turinčios nukreipti energijos nutekėjimą) ir kiniški porceliano dirbiniai (dažnai papuošti kiniškais maldų tekstais), kamasutra, energetiniai plakatai (pvz., su lotoso žiedais), akmenys ir kristalai, kuriems priskiriamos kokios nors energetinės arba maginės savybės, Ki-Gongo (Qi-Gong) rutuliai, Feng šui priklausantys kabančių varpelių arba vamzdelių vėrinys, vadinamas „sapnų sekliu“, Tibeto varpeliai, DNS spiralė, zodiako ženklai, kinų horoskopo ženklai, žaislai, primenantys velnią, baidykles arba slibinus, drabužiai, marškiniai, etiketės su satanistiniais ženklais (velnio atvaizdu)).
Manau, ankstesni teisingai pastebėjo,kad ten tamsos  kunigaikštis  bando  mus čipuoti sau. Aplinka svarbiau už viską, kad pritrauktų kuo daugiau žmonių energijos nusiurbimui. Povilas yra demonų tik įrankis. Db net jau nekalba su dievais. Užtenka smalsuolių,kurie lenda ten į tą kapinyną iš akmenų,prisijungia  po kupolu prie Liucifer.
+1 balsas
Fenomenas tik tame, kad žmonės tiki, ką tos piramidės savininkas kliedi.
atsakytas 2012 Geg 9 Not Relevant
Ar esi turėjęs stabmeldiškų daiktų, traukiančių šėtoną? (pvz., velnio, svetimų dievų figūrėlės, Buda, skarabėjus – reinkarnacijos simbolis Egipte, šėtono simbolis – Belzebubas („musių valdovas“), Ozyris, indų dievybių figūrėlės, afrikietiškos kaukės (susijusios su kulto apeigomis), maginių savybių turintys daiktai, piramidės, Horo piramidė, mandalos, spiritistų duoti daiktai, jing jang, anch (ankh; Nilo raktas) ženklai, pranašo akis, OM ženklas, Horo akis, kiti įtartini ženklai, dažnai esantys ant suvenyrų arba bižuterijos iš egzotiškų kraštų, Tolimųjų Rytų, Afrikos, indiški smilkalai (skirti konkrečioms dievybėms), kiti smilkalai, lempelės ir kulto reikmenys, visi daiktai, įskaitant ir drabužius, iš indiškų parduotuvių, kimono, kiniškos vėduoklės (pagal Feng Šui, turinčios nukreipti energijos nutekėjimą) ir kiniški porceliano dirbiniai (dažnai papuošti kiniškais maldų tekstais), kamasutra, energetiniai plakatai (pvz., su lotoso žiedais), akmenys ir kristalai, kuriems priskiriamos kokios nors energetinės arba maginės savybės, Ki-Gongo (Qi-Gong) rutuliai, Feng šui priklausantys kabančių varpelių arba vamzdelių vėrinys, vadinamas „sapnų sekliu“, Tibeto varpeliai, DNS spiralė, zodiako ženklai, kinų horoskopo ženklai, žaislai, primenantys velnią, baidykles arba slibinus, drabužiai, marškiniai, etiketės su satanistiniais ženklais (velnio atvaizdu)).
+1 balsas
Man, kaip žmogaus elgseną studijuojančiam padarui, įdomus pats faktas, jog šis statinys ir jo šeimininkas susilaukė tiek dėmesio. Tai tik parodo, kokia imli stebukliniams įsitikinimams yra visuomenė, o tai savo ruožtu rodo į tam tikrą žmogaus prigimtį. Pastebėjau, jog žmonės daug greičiau patiki stebukliniais paistalais, nei moksliniais faktais, galbūt todėl, jog moksliniai faktai dažnai eina priešingai intuityviems įsitikinimams. O stebukliniai įsitikinimai dažnai paremti kažkokiu naudos siekiu. Galbūt kaip pavyzdys tinka tai, jog žmonės nepagrįstai bijo mobiliųjų telefonų radiacijos, tačiau taip pat nepagrįstai tiki, jog kažkoks lipdukas šią radiaciją sustabdys.

Žmogus linkęs elgtis taip, jog būtų saugus ir gautų kuo daugiau naudos. Piramidė žada išgijimus, o skeptikai - išgijimo nežada. Galbūt tai ir yra atsakymas.
atsakytas 2012 Lie 5 Mykolas
redaguotas 2012 Grd 31 Mykolas
Kodėl žmones lenda po grotom gaubtan piramidės karkasan nuo TIKROJO DIEVO SUTVERĖJO? Čia gi tik Titano būstinė atribota nuo dangaus, veda požemyn...apsaugo netikras kryžius nuo Kristaus...O žmonės net pasirašo dėl to, kiša vaikus...Sveto galas čia įlindus...kuris Povilo net paskelbtas buvo.Kas ten įlenda, pasirašo, tai jau TITANO VAIKU TAMPA,JEI NEATSIVERČIA Į DIEVĄ PER ŠV.SAKRAMENTUS KRIKŠČIONIS.
175 klausimų
416 atsakymų
730 komentarų
118,101 vartotojų