Reikia definicijos.
paklausė 2012 Geg 4 anonimas

4 Atsakymų

+2 balsų

Dievas - tai kas sukūrė daiktus, kurių kūrėjas yra nežinomas, ir kuris sukelia bei valdo įvykius, kurių negalima paaiškinti jokiu kitu būdu, ir kuris neturėjo būti sukurtas, ir kurio galima prašyti dalykų, kurių joks žmogus negali duoti, ir be kurio mes negalime būti pilnai laimingi, ir yra neapribotas jokių fizikos dėsnių, ir niekada neprasidėjo, ir niekada nesibaigs, ir yra nematomas, bet kartu visur vienu metu, ir kuris yra toks tobulas, kad net jei jis nužudytų milijonus žmonių įskaitant kūdikius, jis vistiek būtų tobulas, ir kuris yra toks galingas ir magiškas, kad jis galėtų nekaltą merginą padaryti nėščia, jei tik norėtų.

:)

Šaltinis - http://www.youtube.com/watch?v=IVbnciQYMiM

atsakytas 2012 Geg 10 Kestas
Pats geriausias mano skaitytas atsakymas .
+1 balsas
Vienintele dievybe monoteizme arba vienas is keleto dievybiu politeizme. Dazniausiai turintis antgamtiniu galiu, bei gebantis valdyti viena ar keleta gamtos elementu (stichiju).
atsakytas 2012 Geg 4 LTT
O kaip apibrėžiamos tos antgamtinės galios? jei pvz. krikščionybėje gamtos dėsniai yra sukurti Dievo valia ir todėl nekeičiami, tai čia patenka į "dievo" sąvoką? Kuo dievas skiriasi nuo žmogaus?
+1 balsas
Mitinė būtybė, žmonių fantazijos produktas.
atsakytas 2012 Geg 4 Themis
0 balsų
Ateistai jokiais ten dievais netiki. Prasmingiau būtų apie dievus klausti tų, kas jais tiki.
atsakytas 2012 Geg 21 Sejanus
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
654,193 vartotojų