Manau, kad ateistų būtų mažiau, jeigu ne katalikų bažnyčia. Gaila, kad pas mus dar tik po biski kuriasi protestantiskos bažnyčios. Tikrai daugumai žmonių tas ateizmas yra atsiradęs, nes mato bereikšmius dalykus katalikų tikėjime. Kam tie ritualiniai sakramentai? Jėzus to niekada nemokė. Nežinau kur toliau viskas eis. Nueini į bažnyčią paaukoji pinigų, pasako ten kažką garbė Jėzui Kristui ir viskas. Ar tikėjimas žmonių augs? Nemanau. Bažnyčia tam ir skirta kad galėtum augti.
paklausė 2018 Bal 21 Daiva

1 Atsakymas

0 balsų
Ką jūs sakote, yra tradicinis manymas. Taip tikrai gali būti, nes ateistai pagrinde tapo dėl dviejų priežasčių - suprato, kad religijų aprašomas Dievas neegzistuoja, arba nusivylė bažnyčios veikla. Ir gali būti, kad spragų bažnyčios veikloje, dalis žmonių daugiau pasidomėjo religijomis ir tada suprato, kad Dievas neegzistuoja.

Bet yra viena problema su šiuo spėjimu. Nes yra daug Europos šalių, kurios yra labiau pažengusios ekonomiškai, ir kuriose yra daug protestantiškų bažnyčių, bet jų ateistų procentais yra daug daugiau nei Lietuvoje.
atsakytas 2018 Bal 21 ateistas
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,757 vartotojų