Ar jums patinka būti ateistais? Aš nesuprantu kaip galima gyventi be Dievo? Jūs netikite,kad kažkas yra aukščiau? Gali būti,kad jūs pykstate ant Dievo, o ne juo netikite. Patariu pažiūrėti filmą ''God's not dead" tai filmas apie netikintį profesorių ir tikintį jaunuolį. Prašykit atleidimo kol nevėlu. Ačiū už dėmesį. :)
paklausė 2017 Vas 11 Daiva

2 Atsakymų

0 balsų
Daiva,

Klausiate, kodėl būtina kurti tokias svetaines? O gi todėl, kad galėtumėte mums užduoti klausimą! Tai sėkmingai ir padarėte.

Atsakysiu nuo savęs, asmeniškai. Aš, visų pirma, esu natūralistas. Tai reiškia, jog tai, kuo tikiu ar netikiu, aš grindžiu tikrovėje esančiais įrodymais. Iš to kyla mano ateizmas: dievais netikiu, kadangi nėra visiškai jokio pagrindo manyti, kad egzistuoja kokia nors dievybė.

Jūsų klausimas "ar jums patinka būti ateistais?" skamba keistokai, tačiau galiu drąsiai atsakyti, kad taip, man patinka būti ateistu. Be dievo gyventi galima labai šauniai, linksmai, patiriant gyvenimo pilnatvę, kuri, drįstu teigti, yra tikresnė ir labiau pilnavertė, nei religingų žmonių patiriama pilnatvė, kurios šaltinis yra nepagrįstas tikėjimas. Aš džiaugiuosi, kad žvelgiu į Pasaulį blaiviai ir matau jį tokį, koks jis yra. To linkiu ir Jums, Daiva.

Dėkui už filmo rekomendaciją. Pamenu, prieš metus mėginau žiūrėti, tačiau jis man kiek "minkštokas" pasirodė. Aktoriai prastai atrinkti, vaidyba netikusi, na o jau visi "ginčai" išsilavinusiam žmogui tik juoką kelia. Kai nusiteiki, kad žiūri komediją - gal ir įmanoma, bet rimtu veidu to filmo įveikti nesugebėjau. Ypač matant Kevin Sorbo, gerai žinomą komedijų aktorių, profesoriaus vaidmenyje. Iš tiesų, kai kurie filmai būna "tokie blogi, kad net geri", tačiau mano manymu, šis filmas yra tiesiog prastas. Bet vis vien dėkui už rekomendaciją. :)
atsakytas 2017 Vas 12 Mykolas
redaguotas 2017 Vas 12 Mykolas
0 balsų

Niekas nėra būtina. 

Bet galima, nes:

  • Mes gyvename laisvoje Lietuvoje
  • Nėra gerų argumentų kurie leistų manyti, kad Dievas egzistuoja
  • Apie Dievo klausimą labai mažai diskutuojama
atsakytas 2017 Vas 12 ateistas
Nesiginčiju,kad apie Dievą mažai diskutuojama
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
733,665 vartotojų