paklausė 2012 Geg 5 anonimas

3 Atsakymų

+3 balsų
Daugiau tolerancijos vienas kitam (mažiau žmonių būtų diskriminuojami dėl seksualinės orientacijos, rasės, tikėjimo bei lyties), greitesnį mokslinį progresą (mažiau tikinčiųjų - daugiau žmonių pasirinkusių mokslinę kryptį) bei geresnę finansinę padėtį ar geresnį finansų panaudojimą (nereikia aukoti bažnyčioms, lieka pinigų prasmingoms labdaroms ar sau).
atsakytas 2012 Geg 5 Eimantas
Tamsta priskiriate ateizmui jau beveik fantastines savybes.

Ateistai gali ir diskriminuoja dėl seksualinės orientacijos, rasės, tikėjimo bei lyties nei kiek ne prasčiau už tikinčiuosius. Mažiau tikinčiųjų dar nereiškia didesnio mokslininkų procento, o šis savu ruožtu dar nereikštų greitesnio mokslinio progreso ar geresnės visuomenės ir finansinės padėties. Ateizmas dar nereiškia neaukojimo bažnyčioms, o šis savu ruožtu dar nereiškia geresnio pinigų panaudojimo.

Žodžiu viskas neteisinga. Apgailestauju.
Puikiai pasakyta.
Pritariu Sejanui
+1 balsas
Potencialiai ateizmas gali duoti ir laikui bėgant, matyt, duos pranašesnę moralinę filosofiją ir etinius principus grįstus realiais žmonių poreikiais ir sėkme. Turėsime elgesio taisykles, leidžiančias sugyventi su aplinkiniais ir efektyviai pasiekti užsibrėžtų tikslų negaištant laiko bažnyčiose ar meldžiantis ir be pašalinių efektų, tokių kaip religinis smurtas.
atsakytas 2012 Geg 21 Abejoklis
redaguotas 2012 Geg 22 Abejoklis
0 balsų
Geras klausimas. Visuomenė visuomenei nelygu. Įprastai, civilizuotai vakarietiškai visuomenei, ar net nelabai vykusiai jos imitacijai (kaip kad Lietuva) ateizmas ko gero savaime neduotų nieko gero, ir nieko blogo.
atsakytas 2012 Geg 21 Sejanus
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,755 vartotojų