paklausė 2012 Geg 5 anonimas
Česlovas Juršėnas vienareikšmiškai! Jei gerai pamenu, jis vienintelis priimdamas Seimo nario priesaiką išdrįso neištarti "Tepadeda man Dievas"
Gal dar Bronislovas Genzelis.
O visa kita chebrytė, kompanijoje su absoliučiai nuplaukusia Nida Vasiliauskaite kelia juoką

2 Atsakymų

+1 balsas

Žinoma: Česlovas Juršėnas;

Reikia pasitikslinti: Bronislovas Genzelis, Vytenis Andriukaitis, Algirdas Sysas, Stanislovas Giedraitis, Arkadijus Vinokauras, Nida Vasiliauskaitė, Aušrinė Marija Povilionienė...

 

atsakytas 2012 Geg 5 Mindaugas Šimkus
Na jooo, saraselis gluminantis, jeigu cia zymus zmones, tai as tada vienaragis (sio forumo megstamas personazas), nejuokink, simkau. Tai ir burokeviciu su brazausku galejai irasyti, vladimira simonko ir t.t. Mars ruosti pamoku!
Tarp kitko, jei Vytenis Andriukaitis yra tas pats dabartinis sveikatos ministras, tai, mano žiniomis, jis yra tikintis žmogus.
0 balsų

Lietuvoje viešoje erdvėje yra nepatogu kalbėti apie savo netikėjimą. Ypač jei tu esi politikas. Pabandysiu surinkti sąrašą žmonių, apie kuriuos žinoma, kad jie yra netikintys:

  • Česlovas Juršėnas (vikipedija)
  • Nida Vasiliauskaitė (vikipedija)
  • Arkadijus Vinokuras (Jo blogas)
  • Marijonas Mikutavičius (delfi.lt straipsnis: M. Mikutavičius: euro laukiu labiau nei vaikų, 2014-12-02). Citata: "Pašnekovas atviravo netikintis Dievu, tačiau nesantis ir griežtas ateistas: „Suvokiu, kad gali būti kažkas didesnis ir galingesnis už mus, kuris visą gyvenimo maratoną užsuko ir valdo. Tačiau suvokiu, kad jei tai egzistuoja, mūsų smegenys yra per menkos, kad tai suvoktume. Todėl stengiuosi jų veltui nesukti“.
atsakytas 2013 Geg 26 Kestas
redaguotas 2014 Grd 13 Kestas
Kažkur girdėjau, kad Algis Ramanauskas yra ateistas.
Neradau apie tai patvirtinimų internete, tai iki tol nenoriu dėti į sąrašą, kad netyčia nesigautų SąRaČas :D
Kilo klausimų dėl Andriaus Mamontovo, po jo pasisakymo bernardinai.lt straipsnyje: Į Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos klausimyną atsako Andrius Mamontovas (2012-04-19).
Citata: "Aš vis dar ieškau atsakymų, nes tie, kuriuos pateikia krikščionybė, – man netinka. Tikiu tik tuo, ką leidžia mano logika ir asmeninė patirtis. Tikiu, kad yra Aukščiausioji sąmonė, pagal kurios sukurtus dėsnius viskas ir vyksta visatoje. Bet kas ta Aukščiausioji kurianti jėga konkrečiai yra, aš, kaip ir jūs, – nežinau. Ir kol kas tai vienintelis, mano nuomone, sąžiningas atsakymas. Tikiu, kad ta „globa“ ir yra mūsų ankstesnių pasirinkimų pasekmės. Ta „globa“ yra mūsų pačių tikrojo AŠ pasireiškimas tomis akimirkomis, kai sugebame save išgryninti." (Nuoroda: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2012-04-19-i-vilniaus-sv-kristoforo-gimnazijos-klausimyna-atsako-andrius-mamontovas/80811)

Šiuo atveju sunku pasakyti vienaip ar kitaip. Iš pasisakymo matosi, kad A. Mamontovas yra netikintis, bet kartu prijaučiantis filosofijai įtakotai budizmo idėjų. Tam tikros budizmo atšakos yra suderinamos su ateizmu. Iš komentaro galima numanyti, kad jo pasirinkta atšaka yra suderinama. Bet gali būti, kad tai yra tam tikra deizmo forma.
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,917 vartotojų