Ką manote apie pranašystes ? pvz. Babos Vangos http://en.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga#Work
paklausė 2015 Kov 18 anonimas
redaguotas 2015 Kov 18 ateistas

2 Atsakymų

+2 balsų
Ateities iš principo negalima išpranašauti. Paaiškinimas paprastas - jei tu ką nors išpranašausi, tai žmonės, žinodami pranašystę, galės pakeisti įvykius tokia linkme, kuri pranašystę padarys negaliojančia. Išimtis galėtų būti nebent išpranašavimas meteoro, kuris atsitrenktų į Žemę. Tada žmonės aišku negalėtų pakeisti fakto, bet galėtų pabėgti iš Žemės, arba persikraustyti į tokią vietą, kurioje poveikis būtų silpniausias.

Kas dėl Babos Vangos, tai nematau pakankamų įrodymų, kad ji būtų ką nors tiksliai išpranašavusi. Dažnai pranašystės yra (specialiai) daromos abstrakčios, kad paskui jas būtų galima plačiai interpretuoti. Tai yra dar vienas įrodymas, kad visa tai yra tik akių dūmimas.

Beje, jei kas nors tikrai turi ekstrasenso sugebėjimų, tai jo laukia milijono dolerių prizas (http://en.wikipedia.org/wiki/One_Million_Dollar_Paranormal_Challenge). Deja jo dar niekas nelaimėjo.
atsakytas 2015 Kov 19 Kestas
+1 balsas
Visiškai pritariu kad neiko išpranašauti neįmanoma. Tiesiog ateities dar nebuvo. Aišku galima papasakoti kažką kitam žmogui, o jis tai įvykdys savotiško psichologinio palcebo būdu. Tiesiog padarys taip kaip buvo sakyta. Ir po to teigs kad pranašystė išsipildė.
atsakytas 2015 Kov 25 Vytautas
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,918 vartotojų