man 20 metu, pradejau dirbti bet lb nesiseka ir neišeina dirbu jau 8 men ir nznka daryti ar dar dirbti ar nebe dar norėciau eiti i floristės kursus bet mama sako dirbk kol laiko ar tau nereikia pinigu
paklausė 2015 Kov 10 anonimas
redaguotas 2015 Kov 11 ateistas

1 Atsakymas

0 balsų
Metai po mokyklos ir universiteto baigimo yra labai svarbūs, nes žmonės per juos paprastai pasirenka pagrindinę gyvenimo kryptį. Po to kryptį keisti yra daug sunkiau ir kainuoja daugiau laiko bei pinigų. Todėl bendra rekomendacija yra studijuoti aukštojo mokslo specialybes arba baigti profesinius kursus.

Sakai, kad tau nesiseka. Siūlyčiau panagrinėti, kodėl taip yra. Ar čia išsiblaškymas, ar nėra patirties, ar darbo krūvis yra per didelis ir reikia skubėti, ar galbūt pasirinktas darbas yra ne prie širdies? Jei trūksta patirties, tai žinoma floristės kursai padėtų - juk negali žinoti kaip reikia dirbti gerai, jei niekas to neparodo ir nemoko. Jei yra kitos priežastys, tai galbūt tada reikia taisyti jas.

Dėl pinigų, tai nemanau, kad tau moka tiek, kad negalėtum pasitobulinus gauti daugiau tiek, kad paskirtas laikas mokslams tai atpirktų. Gali net skaičiuoti taip: [laikas per kurį nedirbai mokydamasi] * [dabartinis atlyginimas] = [tavo investicijos į savęs tobulinimą]; tada [skirtumas tarp atlyginimo, kurį gautum su naujomis žiniomis, ir atlyginimo, kurį gautum su natūraliai bedirbant įgyjamomis žiniomis] * [visi tavo darbingo gyvenimo metai] = [tavo pajamos iš savęs tobulinimo]. Daugeliu atveju pajamos iš savęs tobulinimo būna daug didesnės už investicijas į tobulinimą, todėl tai ekonomiškai apsimoka. Galų gale tokie kursai yra tik pradžia, tobulėjimas nesustos visą gyvenimą, ypač jei tikrai pamilsi profesiją, kurią pasirinkai.
atsakytas 2015 Kov 11 Kestas
redaguotas 2015 Kov 11 Kestas
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,916 vartotojų