paklausė 2014 Sau 2 anonimas
redaguotas 2014 Sau 2 ateistas

2 Atsakymų

0 balsų
Paprastai tariant ateities žinoti negalime.

Tam tikru tikslumu ją galime numatyti, bet tai nebus tikrasis žinojimas, nes mes niekaip negalėsim patikrinti, kad jis yra teisingas. Yra tam tikri dalykai kuriuos galime žinoti su labai dideliu patikimumu, pvz. tai, kad kažkada ateityje išeisime į pensiją. Bet tokie ateities dalykai dažniausiai būna neišvengiami, todėl didelio nerimo neturėtų kelti. Galbūt tik leistų geriau susiprasti savo dabartiniame gyvenime.

Taip pat yra ir loginė problema - jei mes žinome ateitį, tai vadinasi yra didelė tikimybė, kad galėsime ją pakeisti, vadinasi mūsų žinios apie ateitį yra neteisingos. Vadinasi ateities žinoti negalime.

Jei jūs jaučiate nerimą, tai galbūt jūs turite kokių nors įtarimų apie kažką negero, kas gali nutikti. Tokiu atveju patarčiau pasikalbėti su artimu žmogumi, kuris padėtų geriau įvertinti kiek pagrįstas ar nepagrįstas yra jūsų nerimas.
atsakytas 2014 Sau 2 Kestas
0 balsų
Ateitis dar neįvyko todėl jos neįmanoma žinoti. Kokius sprendimus priims konkretus žmogus niekas nežino. Tik prognozės iš visai realios informacijos.
atsakytas 2014 Rgp 21 Vytautas
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
715,257 vartotojų