paklausė 2012 Geg 10 anonimas

3 Atsakymų

+3 balsų
Manau, jog priklausytų nuo Dievo :) Jeigu jam būtų visiškai nusispjauti į visas maldas, žmones ir šiaip pasaulį, tai pasaulis būtų toks, koks yra dabar.

Jei Dievas iš tiesų kreiptų dėmesį į kiekvieno maldas, tada pasaulis jau būtų visai kitoks. Nebebūtų jau jokių gydytojų ir šiaip daugumos profesijų atstovų, visur figuruotų vien maldos. Tik reikėtų dar išsiaiškinti kurią pusę Dievas palaiko, jei meldžiasi kelios žmonių grupės ir prašo vienas kitam prieštaraujančių dalykų (Pvz kariauja dvi valstybės ir kiekvienos valstybės piliečiai meldžia Dievo jeims padėti).
Jei laimi ta pusė, kuriai priklauso daugiau besimeldžiančių individų, tada labai greitai pasaulyje įsivyrautų didelė monopoliją. O sporto varžybose nugalėtų ta komanda, kuri turi daugiau fanų, o ne ta, kuri fiziškai pajėgesnė ar gudresnė.
Jei Dievas labiau atsižvelginėtų į tą grupę, kuri yra tyresnė (padariusi mažiau nuodėmių), tada manau būtų įkurtos komercinės institucijos, tyrinėjančios tyrumą. Prieš karą, sporto varžybas ar panašius renginius būtų ilgai analizuojamas oponentų tyrumas ir veiksmai pradedami tik tada, jei tyrumas yra ne oponentų naudai.

Jeigu Dievas iš tiesų baustų už "blogus" (pirmiausia reikėtų išsiaiškinti kurios religinės konfesijos tas Dievas, nes "blogų darbų" įvardijimas įvairiose religijose yra skirtingas) darbus, tada nebereikėtų nei policijos, nei teisėjų, nei apsauginių maximose.
atsakytas 2012 Geg 10 Giedrius
0 balsų
Kai kalbame apie butybę kuri turi neribotas galias, tada turėtų egzistuoti ir neribotas galimybių kiekis (nebent kitaip apibrėši dievą, kaip turinti tik tam tikras galias).
atsakytas 2012 Geg 10 Rob
0 balsų
Jei egzistuotų dievas, visi turėtų nuosavus oro balionus ir sekmadieniais lytų cukraus vata.
atsakytas 2012 Lie 5 Mykolas
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,694 vartotojų