Kodėl ateistai aiškina žmonėms, kad Dievo nėra ir nepagalvoja, kad jie gali patys klysti, juk niekas nežino ar Dievas iš tikro yra, ar nėra, o jeigu ir nėra tai kas bus blogai jeigu žmonės tikės Dievu?
paklausė 2020 Sau 2 anoimas

1 Atsakymas

0 balsų

Nežinau kokį aspektą jūs akcentuojate šiame klausime, todėl pabandysiu peržvelgi visus:

  • Kas jei ateistai klysta? - Šį klausimą atsakiau čia - o jeigu ateistai klysta?
  • Ar ateistai dažnai skleidžia savo pažiūras kitiems žmonėms? - Čia labai priklauso nuo aplinkos ir konkrečių žmonių su kuriais jūsų bendraujate. Jei pas jus yra karingų žmonių ir jie jaučiasi turintys kažkokį tai pranašumą, tai gal jūs ir susidūrėte su savo idėjas aiškinančiais žmonėmis. Bet bendrai paėmus ateistai savo religines idėjas skleidžia arba tiek pat kiek religingi žmonės, arba mažiau.
  • Ar ateistai yra įsitikinę savo teisumu? - Sakyčiau ateistai yra labiau abejojantys savo įsitikinimais, nei tikintieji. Vien tai, kad religija yra dominuojanti ir žmogus turi pats susivokti kad jis netiki. Religija duoda tam tikrą paguodimą dėl gero pomirtinio gyvenimo, kurio reikia atsisakyti, kas rodo žmogaus stiprybę.
  • Kas bus blogai jei žmonės tikės nebūtais dalykais? - Jei žmonės tikės nebūtais dalykais, tai jie užstrigs tam tikroje stadijoje ir jie toliau netobulės visomis prasmėmis. Pažiūrėkit kokį progresą padarė mokslas, kai buvo atsisakyta tikėti nebūtais dalykais.
atsakytas 2020 Sau 2 ateistas
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,757 vartotojų