O jeigu ateistai klysta ir Dievas iš tikrųjų egzistuoja ir jūs visi keliausit į pragarą ir neturėsit kaip pateisinti savo netikėjimo Dievu? Ar tai ateistų nebaimina?
paklausė 2019 Grd 30 anonimas

1 Atsakymas

0 balsų

Na, jei ateistai klysta ir Dievas iš tikro egzistuoja, tai pasiaiškinti turėtų ne ateistai, o Dievas. Nes šiuo metu turima religinė informacija yra nepakankama ir nelogiška. Patys pagalvokite:

  • Yra daug religijų ir neaišku kuri religija teisinga. Žmonės tiki ne pagal tai atrodo logiškiausia, o pagal tai kurioje šalyje jie gimė.
  • Religiniai mokymai dažnai prieštarauja vienas kitam ir kinta vystantis visuomenėms. Neaišku kuriuo Dievo pamokymu vadovautis.
  • Religiniai raštai yra surašyti žmonių per ilgus laikotarpius, todėl nėra patikimi. Neaišku kas atėjo iš Dievo, o kas buvo suinterpretuota žmogaus.
  • Nematome fizinių Dievo egzistavimo įrodymų savo aplinkoje - gyvenime. Tai neleidžia racionaliems žmonėms priimti tikėjimo.
  • Numatomos priežastys dėl ko Dievas slapstosi yra nepateisinamos racionaliam žmogui. Net jei Dievas ir yra geranoriškas, tai žmonės jam yra tik kaip bandomieji gyvunėliai. Jei toks yra Dievo požiūris į žmones, tai per daug tikėtis iš tokio dievo nevertėtų.
Esant tokiai situacijai neaišku ar yra didelis skirtumas tarp dangaus ir pragaro. Nes danguje žmonės turėtų mirti iš nuobodulio - tai panašaus lygio kankinimas kaip ir įprastiniai kankinimai kuriuos įsivaizduojame pragare. Tokiu atveju jau tiesiog geriau baigti egzistenciją, kaip įsivaizduoja ateistai.
atsakytas 2020 Sau 2 ateistas
Visu pirma reikia suprast kad didzioji dalis religiju yra iškraipytos ir nemoko taip kaip moko ju šventieji raštai daug nesiplesiu kaip pavyzdi paimsiu krikcionybe krikcionybe garbina stabus nors Biblija tai draudzia o del to kad zmones tiki tuo Dievu kurioje šalyje gyvena tai man aišku del to ir reikia jiems skleisti Dievo zodi. O del to kad Dievo mokymai prieštarauja vienas kitam tai nei Naujame nei Senajame testamente nerastume nei vieno prieštaravimo jeigu neprilipintume ju vienas prie kito o del to kad nematome fiziniu Dievo irodimu tai didziausias Dievo irodimas gludi musu pasamoneje pats pabandyk i ja isigilint ir suprasi kad musu pasamoneje susidare geris ir blogis Dievas ir šetonas vienas iš ju mus ragina eiti su blogiai kitas su geriu Dievas nesislapsto jis yra su mumis bet jis nori kad kiekvienas pats ji surastumeme nes laimingi yra tie kurie tiki nemate. O del tu bandomuju triušiuku tai šia labiau tiktu Islamui Krikcionybe teigia kad Dievas sukure pasauli nes mate kad tai yra gera ir jeigu mes jam butume tik bandomieji triušeliai tai jis nebutu atidaves savo sunaus mirti uz musu nuodemes o del to nuobodulio tai Dievas yra neišsenkamas laimes ir gerumo šaltinis del to niekas prie jo nebus nelaimingas ir nemirs iš nuobudulio nes danguje laikas neegzistuos
Kaip matau jūs turite paaiškinimus šiems klausimams. Man šitie paaiškinimai yra nelogiški. Bet gerai, mes tiesiog galim nesutikti - kiekvienas turim teisę mąstyti skirtingai.
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,756 vartotojų