Jūs, tikriausiai, pastebėjote, kas darosi internete pastaraisiais mėnesiais dėl mūsų žemės formos.

O kaip pasikeistų jūsų netikėjimas, jei paaiškėtų, kad apvalios žemės (planetos) teorija tėra tyčia padirbtas melas, kuris truko kelis šimtus metų, kai tuo tarpu mūsų žemė buvo ir tebėra plokščia? Šis klausimas tiesiogiai susijęs su Kūrėju ir tikėjimu. Aš jau nekalbu apie tai, kad šis demaskuotas melas keistų kone viską žmogaus gyvenime.
paklausė 2017 Rgp 7 anonimas

2 Atsakymų

0 balsų
Žemė nėra plokščia, ir čia nėra jokios kontraversijos. Nežinau kur jūs radote, kad yra kokių nors įrodymų kitaip.

Tačiau jei sakyk pasirodytų, kad Žemė yra plokščia, tai neįrodytų Dievo egzistavimo. Tai parodytų, kad Biblija buvo teisi dėl vieno teiginio. Tačiau tai neįrodo, kad visi jos teiginiai yra teisingi. Kiekvieno teiginio teisingumą reikia tikrinti atskirai. O jei kalbame apie objektyviai egzistuojančius dalykus, tai įrodymų reikia ieškoti ne knygose, bet realiame pasaulyje.
atsakytas 2017 Rgp 10 ateistas
Autoriau, as tau duosiu viena pavizdi. Paskutini. Auksciausias pasaulyje pastatas yra Burj Khalifa Dubajuje. Per ramadana musulmonai gali valgyti tik nakties metu, t.y. kai saule nusileidzia. Dubajaus dvasininkai nurode, kad tie kurie gyvena Burj Khalifoj auksciau nei 80-tas aukstas turi palaukti papildomas dvi minutes pries nutraukdami ramadano pasninkavima, nes pas juos saule leidziasi 2 minutem veliau nei pas tuos kurie yra ant zemes. Nes jie yra auksciau ir jiems saule leidziasi toliau, nes zeme yra apvali. Tie kurie gyvena virs 150-to auksto turi palaukti papildomas 3 minutes, nes jiems saule leidziasi 3 minutem veliau nei tiems kurie gyvena pirmuose aukstuose. Nes zeme apvali. Pagal tavo teorija su ziuronais tai ir pirmam ir virsutiniam aukste saule turetu leistis tuo paciu metu, nes ji nesislepia uz horizonto del zemes islinkimo, o tiesiog nutolsta, ir tam kad antra karta pamatytum saulelydi reiketu ne aukscio o ziuronu? Kaip paaiskinsi sita dalyka? Musulmonu dvasininkai irgi itikeje i nasa apgaule? O saule virsutiniuose aukstuose yra sukurta su kokiomis nors hologramomis kad apgautu zmones?

"At the higher floors of the Burj, people can still see the sun for a couple of minutes after it has set on the ground. This has led Dubai clerics to rule that those living above the 80th floor should wait 2 additional minutes to break their Ramadan fast, and those living above the 150th floor, 3 minutes." - https://en.wikipedia.org/wiki/Burj_Khalifa
Va tau dar vienas video:
https://youtu.be/SGP6Y0Pnhe4?t=13m41s
Toks video man yra kaip įžeidimas.
Tik pasižiūrėk į tos moters plaukus. Tai gi ten plaukų fiksacija!!! Įtariu, kad ji ten tiek želės prisivarė, tiek plaukų lako užsipurškė ir kitokių cheminių priedų, kad jos plaukai dabar kaip stagarai atrodo. Kaip matai, nei vienas jos plaukas nosies ar žandų nepasiekia, o visi jie iškilę viršun, kaip pas sajaną. O aplinka sukurta specialiųjų efektų pagalba. Žodžiu, cirkas be pinigų...

Štai dar vienas rimtesnis video https://www.youtube.com/watch?v=msY3xc8pVLE&t=7s
Siūlau žiūrėti visą video labai atidžiai, nes jis visas yra ne tik svarbus, bet ir nuotaikingas, o konkrečiai šiuo atveju (dėl šukuosenos) tai nuo 12:00 iki 14:10.
Tau kaip izeidimas turetu buti tai, kad vietoj to, kad suvoktum realybe, bandai prisigalvoti kazkokiu samokslo teoriju, isivaizduoti, kad kazkas cia bando tave apgauti, tiketi tokiais paciais paranojikais kaip ir tu. Va cia turetu buti izeidimas. Cia as ir baigiu, nes sake jei keiksiuos ir izeidinesiu tai uzblokuos. Viso gero, diskusija baigta, kaip mama sake "protingam aiskint nereikia, durnam nepades" :)
Tau gi tebūnie baigta, Explod3R.
0 balsų
Atsakysiu:
1. Prie ko cia tikejimas ir plokscia zeme? Taip didziaja dali krikacionybes buvo laikomasi geocentirines visatos teorijos, bet kad zeme yra plokscia ir sedi visatos centre pirmieji ismaste antikos isminciai. Zmones tiesiog galvojo taip, nes tik tam buvo surade irodymu. Nuo 1758 metu heliocentrine visatos teorija (zeme apvali ir sukasi aplink saule) nebelaikoma eretine. O dabar baznycia sutinka su heliocentriniu modeliu nes jis biblijai nepriestarauja.
2. Net jei pasirodytu kad sitos fantazijos apie plokscia zeme yra tiesa, ar negalvojat, kad tai nieko nepakeistu? Paprastas zmogus niekada nepamatys zemes is tokio aukscio kad ji visa matytusi, o ar zeme apvali ar plokscia, kelias i darba ir namo vistiek bus taspats.

Apibendrinant: nera net tikslo kalbeti apie plokscia zeme, nes net jei taip ir butu vistiek visi gyventume kaip ir dabar, o kalbedamas apie tai pasirodote tik neissilavines, durnas zmogus, kuris nesugeba priimti faktu ir juos isisavinti. Gerai kad esat anonimas, o realiam pasaulyje geriau garsiai tokiu dalyku nekalbekit nes apsijuoksit.
atsakytas 2017 Rgp 10 Explod3R
Ne apsijuoksiu, o tokie kaip jūs išjuoksit. Tad geriau jau jūsų iš viso nebūtų buvę.
Paprastas zmogus tikrai pajaustu skirtuma skrisdamas i JAV, nes pagal "plokstainiu" teorija ten reiketu skristi pro siaures asigali, dabar mes skraidom ratais aplink zemes diska... Ir idomu kaip sitie zmones suvokia laikrodziu prasukimo kelioneje esme? NASA instaliavo chipus, kad laikrodziai automatiskai suktusi i prieki arba atgal? O GPS palydovu naudojimas kelionese irgi yra sci-fi?
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,916 vartotojų