Aš nelabai tikiu, bet mano draugė yra tikinti. Ji nori tuoktis bažnyčioje, bet aš abejoju. Ar tuoktis bažnyčioje, jei aš gausiu meluoti per ceremoniją?
paklausė 2017 Lie 21 anonimas
Na kadangi esi netikintis, tai meluoti kaip ir nėra nuodėmė. :D
Igne, meluoti nėra nuodėmė, bet meluoti vistiek negalima, nepriklausomai tiki ar neteiki, yra Dievas ar ne.
Pati esu ateistė, o giminaičiai labai spaudė religinei vestuvių ceremonijai, tad sukūriau alternatyvą, kurią šiuo metu siūlome ir kitoms nereligingoms ar dėl kitų priežasčių bažnytinės santuokos nenorinčioms poroms. Tikrai ne tik bažnyčioje galite turėti gražią, dvasingą ir jautrią ceremoniją, kuri ir patiems būtų maloni, ir meluoti nereikėtų, ir giminaičiai liktų laimingi.

Daugiau info: www.taipkitaip.lt

Sėkmės renkantis!

3 Atsakymų

0 balsų
Pagrinde yra jasumai, jeigu draugei reikia kazko isivaizduojamo tai jausmai yra gana silpni. Jeigu santuoka yra meiles irodymas tai meili yra abejotina
atsakytas 2017 Rgp 3 Moneikis
0 balsų
Manau, kad tai klausimas, kurį be jokios abejonės turėtumėte aptarti su savo būsima sutuoktine. Santuokoje svarbu tarpusavio supratimas ir nuoširdus atvirumas. Aš rekomenduočiau klausti savo draugės patarimo, o ne nepažįstamų žmonių internete.
atsakytas 2017 Rgp 4 Mykolas
0 balsų
Susumavus viską aš rekomenduočiau tuoktis bažnyčioje, netgi jei netikite.

Jei jūsų draugė yra nuoširdžiai tikinti ir nori tuoktis bažnyčioje, tai aš rekomenduočiau pasišnekėti su ja ir papasakoti kodėl jūs nenorite šių apeigų. Taip jūs greičiausiai surasite vienokį ar kitokį kompromisą. Galų gale jūs galite tuoktis bažnyčioje dėl jos, ir interpretuoti pasižadėjimus, kaip pasižadėjimus jai, ir viskas.

Jei jūsų draugė yra tradicinė katalikė, bet nori tuoktis bažnyčioje dėl gražių nuotraukų ir giminių. Tai čia vienas iš pavojaus signalų, kad ji gali vaidmainiauti ir ateityje, po vestuvių. Tada čia jūsų reikalas, kaip šį signalą traktuoti.
atsakytas 2017 Rgp 11 ateistas
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
731,982 vartotojų