Ar anksčiau tikėjote Dievu? Jei taip kas atsitiko,kad patapote ateistu?
paklausė 2017 Vas 12 Anonimė

3 Atsakymų

0 balsų
Dabar sunku pasakyti ar aš tikrai tikėjau Dievu. Atsimenu vaikystėje skaičiau daug pasakų ir tuo pačiu istorijas iš biblijos. Praėjau visus sakramentus iki sutvirtinimo. Tuo metu galbūt buvo kitoks suvokimas. Tačiau prisimenu, kad mokydamas mokykloje ir vis daugiau sužinodamas apie pasaulį palengva pradėjau nebetikėti. O būdamas 17-os jau tikrai žinojau, kad netikiu. Nebuvo kokio nors vieno įvykio, po kurio aš suvokiau, kad nebetikiu, arba jis tiesiog buvo toks nereikšmingas, kad jo neprisimenu.

Vienu sakiniu pasakyčiau - tikėjimą aš tiesiog išaugau.
atsakytas 2017 Vas 12 ateistas
0 balsų
Būdamas vaikas tikėjau įvairiais dalykais: Kalėdų seniu, vaiduokliais, dievais ir pan. Natūralu, kad augant ir įgyjant aiškesnį supratimą apie Pasaulį tikėjimą pasakomis tiesiog išaugau.
atsakytas 2017 Vas 26 Mykolas
0 balsų
Tikėjimas priklauso nuo tėvų, jeigu tėvai yra tikintys tu irgi greičiausiai būsi tikintis. Religija tuo ir yra šlykšti, kad ją reikia mokyti nuo vaikystės, kad ji išgyventų. Aš pats buvau nuoširdžiai tikintis vaikas tačiau kaip ir kalėdų senelio, raganų tiesiog išaugau, nes tai buvo tik pasakos ir įrodymas, kad dievas yra, yra tiesiog tikėjimas...
atsakytas 2017 Rgp 3 Moneikis
175 klausimų
417 atsakymų
732 komentarų
750,764 vartotojų